Prodej hodinek

Značky hodinek

Čas, to je oč tu běží, ale není přesného času bez kvalitních výrobců s tradicí. Hodinky jsou výhodnou investicí s přesně načasovaným srdcem, které mohou proplout několikero generacemi v rodině. Spojili jsme své síly s těmi nejlepšími tvůrci, proto si u nás můžete užít tyto značky hodinek:

Certina je značka švýcarských hodinek, která byla založena již v roce 1888. Je známá svou spolehlivostí, vysokou kvalitou a DS technologií. Technologie DS – Double Security (dvojí jištění proti nárazu a vodě) dělá hodinky neobyčejně nárazuvzdorné a vodotěsné. Mezi poslední novinky patří stroj Precidrive s přesností chodu +/- 10 sekund za rok.

Casio je světový gigant nejen mezi hodinkami. Tato japonská značka nabízí úžasnou dámskou modelovou řadu SHEEN s kameny SWAROVSKI nebo EDIFICE celoocelové a vodotěsné hodinky pro pány, které jsou i radiově řízené či solárně napájené. Nabízí také kvalitní hodinky pro turistiku s výškoměrem, barometrem a kompasem nebo sportovní řadu mimořádně odolnou proti nárazům či otřesům G-shock

Německá značka Boccia titanium vyrábí své hodinky a šperky pouze z titanu. Titan je lehký a pevný, ale hlavně antialergický kov. Někdy bývá také doplněn keramikou.

Hodinky značky Citizen z Japonska mají pětiletou záruku v České republice a můžete vybírat hlavně systém pohonu ECO-DRIVE, což je technologie, která přeměňuje světlo na energii použitelnou k pohonu hodinek (životnost těchto článků je až 10 let), ale i mechanické a klasické quartzové strojky. Citizen má v nabídce samozřejmě taktéž hodinky řízené radiovým signálem.

Značka hodinek Festina vznikla v roce 1902. V dnešní době dokáže zaujmout svým moderním designem sportovních i elegantních hodinek. Mezi doplňkové materiály používané při výrobě hodinek patří keramika.

Mladá módní značka Daniel Klein založená roku 1998, se nejprve zabývala výrobou kabelek, šperků a deštníků. Vstupem do hodinářského světa si ale také získala pozornost mnoha zákazníků, soustředí se na módní a cenově dostupné hodinky. Při navrhování nových modelů využívá své znalosti módních trendů.

Dřevěné hodinky Timewood jsou vyrobené ze 100% exotických i domácích dřevin. Koncept „Zpátky k přírodě“ vás pohladí svým přírodním stylem, dodají velmi originální vzhled a svou lehkostí zaujmou ne jednoho náročného klienta. Velmi mladistvá a ambiciózní značka si dřevem získala srdce svých zákazníků.

Švýcarská značka Wenger, postavená na tradici výroby kvalitních kapesních nožů, začala od roku 1991 s výrobou hodinek. Hodinky Wenger se sportovně elegantním designem se proslavily po celém světě a díky poměru cena-výkon si nachází na trhu stále lepší postavení.

Značky JVD (Nové město nad Metují) a Bentime (Pelhřimov) vlastní čeští majitelé, kteří jsou již od „revoluce“ zapálení pro práci nejen s hodinkami, ale i budíky, hodinami apod.

Rosefield značka, která netradičně spojuje dva kontinenty. Duší těchto elegantních hodinek jsou totiž společné rysy Amsterdamu a New Yorku – volnost, cit pro módu a neutichající energie. Jejich design je prostě ódou na vše dobré, co v těchto mekách módy vzniklo.

Dámské, pánské i unisex hodinky

Hodinky jsou ve své podstatě dokonalý šperk, který prošel velmi pestrým vývojem. První náramkové hodinky se vážou k roku 1722 a od té doby se z nich staly dokonalé, stylové a designové klenoty, které tehdy obdivovaly zejména ženy. Dnes jsou hodinky záležitostí image, proto na našem e-shopu i v obchodech naleznete hodinky dámské i pánské. Mnoho našich výrobců však nabízí modely unisex, které vyhoví moderním mužům i trendy ženám.

Materiál hodinek

Chceme také nabídnout soulad s přírodou a představit vám exotické i české dřeviny, ze kterých se vyrábí originální dřevěné hodinky – znáte zebráno, santalové dřevo nebo máte raději ořech? Hodinky ze dřeva okouzlily zejména mladší generaci, která si tímto přírodním materiálem buduje image i životní styl.

Pro milovníky klasiky neustupujeme od kovového těla hodinek, které působí velmi elegantně a jsou ideální v každé situaci – kovové hodinky nepřestanou tikat v žádné době, neboť jsou odolné a nositelné do každé společnosti. Pro zákazníky, kteří požadují nebo potřebují materiál hodinek bez niklu nabízíme titan nebo plast.

Styly hodinek

Chcete-li si vybrat svůj osobitý styl, tak jste v našem hodinářství Chronos Ostrava na správném místě. Sportovní hodinky jsme zařadili do sortimentu pro všechny milovníky pohybu a zdravého životního stylu. Můžete si měřit tep, k dispozici máte třeba stopky nebo si s nimi můžete zaplavat. Vodotěsné hodinky nemusí být však jen ve sportovním stylu, ale mohou být i decentní a velmi půvabné – rozvíří s vámi ranní bazén, ale také průzračný oceán.

Elegantní hodinky jsou velmi oblíbené a ženy i muži si jimi zdobí zápěstí při důležitých pracovních schůzkách, ale i při běžném životě v pulsujícím městě. Stejně tak si můžete dopřát společenské hodinky pro neobvyklá setkání.

Pro náročnou klientelu a lidi, kteří ví přesně, co chtějí, jsme nachystali luxusní hodinky s velmi kvalitním strojkem, který zajistí dlouhou životnost tohoto klenotu. Nebojte se proto být nároční, my vám tyto nároky splníme.

Víte, že kapesní hodinky spatřily světlo světa v roce 1511? A víte, že jsou součástí také našeho sortimentu? První kapesní hodinky byly ze železa, tudíž pěkná váha, ale ten komfort, že si můžete nosit čas s sebou v kapse, ten byl k nezaplacení. Dnes jsou zejména záležitostí image, nostalgických vzpomínek a retro stylu, ale nosí se pořád.

Řemínky a pásky k hodinkám

Tělo hodinek by ztratilo zcela význam bez svého věrného pásku. Pokud si nevíte rady s výběrem, tak věřte, že je to někdy alfa omega celých hodinek.

Plastové pásky jsou úžasně lehké, většinou antialergenní a vhodné pro aktivní klienty, kteří se věnují jakémukoliv sportu nebo mají velmi hektický způsob života. Jsou cenově dostupné a ideální pro sportovní či dětské hodinky, ale najdete je také na elegantních a módních hodinkách. Díky plastu se můžete setkat s úžasnými barvami i tvary a detaily.

Silikonové řemínky či pásky jsou velmi měkké až hedvábné, jsou oblíbené pro svou lehkost, což ocení opět sportovci a aktivní lidé. Příjemný sametový povrch bude lahodit s vaší kůží a zajistí velmi příjemný komfort při jakékoliv aktivitě.

Ocelové pásky v nerezovém provedení jsou okrasou každých elegantních hodinek. Ocel působí velmi luxusně, vyznačuje se vysokou kvalitou a odolností. Pásky z oceli jsou naprosto dokonalé a věříme v jejich módní nesmrtelnost.

Titanové náramky neobsahující nikl a současně vynikají neobyčejnou lehkostí vybírají lidé hlavně s alergickými problémy .

SERVIS A OPRAVA HODINEK A HODIN

Nákupem to zdaleka nekončí. Jsme s Vámi po celou dobu životnosti Vašich hodinek, ale dovedeme je i vzkřísit a určitě nás to potěší. Servis hodinek je na výsost důležité řemeslo, které nemůže dělat jen tak někdo – musíte mít cit pro detail i přesnost, musíte ten čas milovat.

Nabízíme velmi širokou škálu oprav hodinek i hodin:

Servis hodinek
Také hodinky potřebují své doktory, proto provádíme opravy hodinek nejen značek, které prodáváme, ale po konzultaci samozřejmě i jiné. Vrátíme Vám je v perfektním stavu a nastavíme všechny funkce zpět – přesně tak, jak to máte rádi.

Výměna baterií u hodinek
Pokud zakoupíte své hodinky u nás, tak první výměna baterie do hodinek bude ZDARMA (bez ohledu na životnost první baterky v hodinkách). Ale oživíme také hodinky z jiných prodejen, proto nás kdykoliv navštivte. Výměna baterie u hodinek se provádí na počkání, protože Vás přeci nebudeme okrádat o drahocenný čas.

Testy vodotěsnosti hodinek
Pokud jste nadšenci do plavání a jakýchkoliv vodních sportů, tak si můžete dopřát kvalitní vodotěsné hodinky, ideálně s označením 200 m. Při častém využívání hodinek ve vodě doporučujeme alespoň 1x ročně provádět testy vodotěsnosti. Při každém zásahu či otevření pouzdra (například výměna baterie) by hodinky také měly projít testem vodotěsnosti.

Čištění hodinek

Dnes už se hodinky nenosí pouze na společenské události, ale nosíme je dennodenně, koupeme se s nimi, běháme, skáčeme, jíme, zkrátka jsou s námi 365 dnů v roce, proto i ony potřebují občas svou osobní hodinkovou hygienu. Provádíme čištění náramků hodinek ultrazvukem a nabízíme také leštění plastových skel hodinek.

Servis hodin
Neopomíjíme ani servis nástěnných hodin různých druhů. Mechanické jádro hodin se díky vnějším vlivům opotřebovává a určitě jim nepomůže, že je namažete olejem, jakož tomu bývalo kdysi. Hodiny se musí nejprve profesionálně vyčistit a až poté se provádí servis či renovace. Pravidelný servis hodin doporučujeme dělat alespoň 1x za 5 let.

ÚPRAVY HODINEK

Nejen naši zákazníci mají nejrůznější přání ohledně úprav hodinek a my se je snažíme splnit do poslední tečky. Naše hodinářské služby jsou opravdu rozmanité, proto nám není cizí výměna pásku na hodinkách, ani úprava délky tahů hodinek.

Výměna řemínku u hodinek

Výměna pásku u hodinek (kožené, ocelové, silikonové atd.) je pro nás běžnou a velmi zručnou prací. Můžete se samozřejmě pokusit o výměnu sami doma, ale jistější je navštívit hodinářský servis, kde se k výměně řemínků (uvolnění stěžejky) používají speciální nástroje. Vaše hodinky tak dostanou nový kabát a my budeme mít radost z dobře provedené práce.

Úprava řemínku u hodinek

Marně si lámete hlavu nad tím, jak zkrátit hodinky? Zkracování kovového pásku hodinek a úprava řemínku na míru zákazníkovi je velmi důležitá práce, neboť hodinky musí na zápěstí příjemně odpočívat – nesmí tlačit, ani sklouzávat, jinak dochází k jejich poškozování. Zajišťujeme úpravu kovových tahů hodinek dle obvodu Vašeho zápěstí.