Servis a oprava hodinek a hodin

Nákupem to zdaleka nekončí. Jsme s Vámi po celou dobu životnosti Vašich hodinek, ale dovedeme je i vzkřísit a určitě nás to potěší. Servis hodinek je na výsost důležité řemeslo, které nemůže dělat jen tak někdo – musíte mít cit pro detail i přesnost, musíte ten čas milovat.

 

Nabízíme velmi širokou škálu oprav hodinek i hodin:

Servis hodinek

Také hodinky potřebují své doktory, proto provádíme opravy hodinek nejen značek, které prodáváme, ale po konzultaci samozřejmě i jiné. Vrátíme Vám je v perfektním stavu a nastavíme všechny funkce zpět – přesně tak, jak to máte rádi.

Výměna baterií u hodinek

Pokud zakoupíte své hodinky u nás, tak první výměna baterie do hodinek bude ZDARMA (bez ohledu na životnost první baterky v hodinkách). Ale oživíme také hodinky z jiných prodejen, proto nás kdykoliv navštivte. Výměna baterie u hodinek se provádí na počkání, protože Vás přeci nebudeme okrádat o drahocenný čas.

Testy vodotěsnosti hodinek

Pokud jste nadšenci do plavání a jakýchkoliv vodních sportů, tak si můžete dopřát kvalitní vodotěsné hodinky, ideálně s označením 200 m. Při častém využívání hodinek ve vodě doporučujeme alespoň 1x ročně provádět testy vodotěsnosti. Při každém zásahu či otevření pouzdra (například výměna baterie) by hodinky také měly projít testem vodotěsnosti.

 ÚPRAVY HODINEK

Nejen naši zákazníci mají nejrůznější přání ohledně úprav hodinek a my se je snažíme splnit do poslední tečky. Naše hodinářské služby jsou opravdu rozmanité, proto nám není cizí výměna pásku na hodinkách, ani úprava délky tahů hodinek.

Výměna řemínku u hodinek

Výměna pásku u hodinek (kožené, ocelové, silikonové atd.) je pro nás běžnou a velmi zručnou prací. Můžete se samozřejmě pokusit o výměnu sami doma, ale jistější je navštívit hodinářský servis, kde se k výměně řemínků (uvolnění stěžejky) používají speciální nástroje. Vaše hodinky tak dostanou nový kabát a my budeme mít radost z dobře provedené práce.

Úprava řemínku u hodinek

Marně si lámete hlavu nad tím, jak zkrátit hodinky? Zkracování kovového pásku hodinek a úprava řemínku na míru zákazníkovi je velmi důležitá práce, neboť hodinky musí na zápěstí příjemně odpočívat – nesmí tlačit, ani sklouzávat, jinak dochází k jejich poškozování. Zajišťujeme úpravu kovových tahů hodinek dle obvodu Vašeho zápěstí.