Značky hodinek

Čas, to je oč tu běží, ale není přesného času bez kvalitních výrobců s tradicí. Hodinky jsou výhodnou investicí s přesně načasovaným srdcem, které mohou proplout několikero generacemi v rodině. Spojili jsme své síly s těmi nejlepšími tvůrci, proto si u nás můžete užít tyto značky hodinek:

Certina je značka švýcarských hodinek, která byla založena již v roce 1888. Je známá svou spolehlivostí, vysokou kvalitou a DS technologií. Technologie DS – Double Security (dvojí jištění proti nárazu a vodě) dělá hodinky neobyčejně nárazuvzdorné a vodotěsné. Mezi poslední novinky patří stroj Precidrive s přesností chodu +/- 10 sekund za rok.

Casio je světový gigant nejen mezi hodinkami. Tato japonská značka nabízí úžasnou dámskou modelovou řadu SHEEN s kameny SWAROVSKI nebo EDIFICE celoocelové a vodotěsné hodinky pro pány, které jsou i radiově řízené či solárně napájené. Nabízí také kvalitní hodinky pro turistiku s výškoměrem, barometrem a kompasem nebo sportovní řadu mimořádně odolnou proti nárazům či otřesům G-shock

Německá značka Boccia titanium vyrábí své hodinky a šperky pouze z titanu. Titan je lehký a pevný, ale hlavně antialergický kov. Někdy bývá také doplněn keramikou.

Hodinky značky Citizen z Japonska mají pětiletou záruku v České republice a můžete vybírat hlavně systém pohonu ECO-DRIVE, což je technologie, která přeměňuje světlo na energii použitelnou k pohonu hodinek (životnost těchto článků je až 10 let), ale i mechanické a klasické quartzové strojky. Citizen má v nabídce samozřejmě taktéž hodinky řízené radiovým signálem.

Značka hodinek Festina vznikla v roce 1902. V dnešní době dokáže zaujmout svým moderním designem sportovních i elegantních hodinek. Mezi doplňkové materiály používané při výrobě hodinek patří keramika.

Mladá módní značka Daniel Klein založená roku 1998, se nejprve zabývala výrobou kabelek, šperků a deštníků. Vstupem do hodinářského světa si ale také získala pozornost mnoha zákazníků, soustředí se na módní a cenově dostupné hodinky. Při navrhování nových modelů využívá své znalosti módních trendů.

Dřevěné hodinky Timewood jsou vyrobené ze 100% exotických i domácích dřevin. Koncept „Zpátky k přírodě“ vás pohladí svým přírodním stylem, dodají velmi originální vzhled a svou lehkostí zaujmou ne jednoho náročného klienta. Velmi mladistvá a ambiciózní značka si dřevem získala srdce svých zákazníků.

 

Značky JVD (Nové město nad Metují) a Bentime (Pelhřimov) vlastní čeští majitelé, kteří jsou již od „revoluce“ zapálení pro práci nejen s hodinkami, ale i budíky, hodinami apod.

Rosefield značka, která netradičně spojuje dva kontinenty. Duší těchto elegantních hodinek jsou totiž společné rysy Amsterdamu a New Yorku – volnost, cit pro módu a neutichající energie. Jejich design je prostě ódou na vše dobré, co v těchto mekách módy vzniklo.

 

 Dámské, pánské i unisex hodinky

Hodinky jsou ve své podstatě dokonalý šperk, který prošel velmi pestrým vývojem. První náramkové hodinky se vážou k roku 1722 a od té doby se z nich staly dokonalé, stylové a designové klenoty, které tehdy obdivovaly zejména ženy. Dnes jsou hodinky záležitostí image, proto na našem e-shopu i v obchodech naleznete hodinky dámské i pánské. Mnoho našich výrobců však nabízí modely unisex, které vyhoví moderním mužům i trendy ženám.

 

 Materiál hodinek

Chceme také nabídnout soulad s přírodou a představit vám exotické i české dřeviny, ze kterých se vyrábí originální dřevěné hodinky – znáte zebráno, santalové dřevo nebo máte raději ořech? Hodinky ze dřeva okouzlily zejména mladší generaci, která si tímto přírodním materiálem buduje image i životní styl.

Pro milovníky klasiky neustupujeme od kovového těla hodinek, které působí velmi elegantně a jsou ideální v každé situaci – kovové hodinky nepřestanou tikat v žádné době, neboť jsou odolné a nositelné do každé společnosti. Pro zákazníky, kteří požadují nebo potřebují materiál hodinek bez niklu nabízíme titan nebo plast.

 

 Styly hodinek

Chcete-li si vybrat svůj osobitý styl, tak jste v našem hodinářství Chronos Ostrava na správném místě. Sportovní hodinky jsme zařadili do sortimentu pro všechny milovníky pohybu a zdravého životního stylu. Můžete si měřit tep, k dispozici máte třeba stopky nebo si s nimi můžete zaplavat. Vodotěsné hodinky nemusí být však jen ve sportovním stylu, ale mohou být i decentní a velmi půvabné – rozvíří s vámi ranní bazén, ale také průzračný oceán.

Elegantní hodinky jsou velmi oblíbené a ženy i muži si jimi zdobí zápěstí při důležitých pracovních schůzkách, ale i při běžném životě v pulsujícím městě. Stejně tak si můžete dopřát společenské hodinky pro neobvyklá setkání.

Pro náročnou klientelu a lidi, kteří ví přesně, co chtějí, jsme nachystali luxusní hodinky s velmi kvalitním strojkem, který zajistí dlouhou životnost tohoto klenotu. Nebojte se proto být nároční, my vám tyto nároky splníme.

Víte, že kapesní hodinky spatřily světlo světa v roce 1511? A víte, že jsou součástí také našeho sortimentu? První kapesní hodinky byly ze železa, tudíž pěkná váha, ale ten komfort, že si můžete nosit čas s sebou v kapse, ten byl k nezaplacení. Dnes jsou zejména záležitostí image, nostalgických vzpomínek a retro stylu, ale nosí se pořád.

 

 Řemínky a pásky k hodinkám

Tělo hodinek by ztratilo zcela význam bez svého věrného pásku. Pokud si nevíte rady s výběrem, tak věřte, že je to někdy alfa omega celých hodinek.

Plastové pásky jsou úžasně lehké, většinou antialergenní a vhodné pro aktivní klienty, kteří se věnují jakémukoliv sportu nebo mají velmi hektický způsob života. Jsou cenově dostupné a ideální pro sportovní či dětské hodinky, ale najdete je také na elegantních a módních hodinkách. Díky plastu se můžete setkat s úžasnými barvami i tvary a detaily.

Silikonové řemínky či pásky jsou velmi měkké až hedvábné, jsou oblíbené pro svou lehkost, což ocení opět sportovci a aktivní lidé. Příjemný sametový povrch bude lahodit s vaší kůží a zajistí velmi příjemný komfort při jakékoliv aktivitě.

Ocelové pásky v nerezovém provedení jsou okrasou každých elegantních hodinek. Ocel působí velmi luxusně, vyznačuje se vysokou kvalitou a odolností. Pásky z oceli jsou naprosto dokonalé a věříme v jejich módní nesmrtelnost.

Titanové náramky neobsahující nikl a současně vynikají neobyčejnou lehkostí vybírají lidé hlavně s alergickými problémy .