Prodej šperků

SOLITER

Tradiční český výrobce zlatých a stříbrných šperků a obchodník se zlatem. V roce 2008 oslavil 100 let od svého založení. Nabyté dlouholeté zkušenosti při výrobě zlatých briliantových šperků, zlatých šperků se syntetickými kameny, snubních prstenů, dětských náušnic a stříbrných šperků jsou základem pro vedoucí postavení na českém trhu. http://www.soliter.cz/detske-nausnice-cz

1. Modelování nového vzoru na počítači v programu 3Design:

2. Zhmotnění 3D návrhu do voskového modelu na 3D tiskárně:

3. Převod voskových modelů zavěšených na „stromečku“ do kovových odlitků:

4. Zařízení pro odlévání šperků:

 

ZLATOKOV TRENČÍN

http://www.zlatokov.sk/
Nejstarší a největší slovenský výrobce šperků už od roku 1957. Jejich kolekce v současnosti čítá na 2300 modelů a velkoobchodní síť tvoří více jak 200 odběratelů na Slovensku a v České republice. Do nabídky této firmy patří prsteny, náušnice, přívěsky, brože, náramky, náhrdelníky, řetízky, kravatové spony, manžetové knoflíky, jehly.

 

PRETIS NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ

http://pretis.cz/
Česká klenotnická firma PRETIS s.r.o. působí na trhu od roku 2001. Jejímu vzniku však předcházela dlouholetá činnost jejich zakladatelů v zlatnickém a hodinářském oboru. (Historie sahá až do roku 1992). Firma má vlastní zlatnické dílny, zabývá se designem nových šperků a prodejem. Rozsah nabídky šperků je široký, od klasických prstenů, které se dědí z generace na generaci až po moderní šperky dle posledních trendů.
http://www.luxurgold.cz/shop/snubni-prsteny-couple-basic/kat60.html

 

GEMMAX OLOMOUC

http://www.gemmax.cz/
Velkoobchod GEMMAX Europe s.r.o. nabízí zákazníkům kompletní sortiment zlatých šperků tuzemské i zahraniční výroby. Kromě renomovaných českých výrobců spolupracuje s nejvýznamnějšími producenty v Německu, Itálii, Turecku a Slovensku. Na český trh dováží vždy ty nejnovější trendy v klenotnictví.